Naar "Mijn trainingen"

AWVN wil competentiepaspoort en Jobshop

Gepubliceerd op 05-10-2018, door Bram Hart

Tijdens haar jaarlijks congres op 1 oktober heeft AWVN haar toekomstagenda voor de arbeidsmarkt gepresenteerd. In samenwerking met Deloitte en UWV heeft AWVN de mogelijkheden onderzocht om de competenties van mensen beter in kaart te brengen. Dit om gebruikers beter inzicht te geven over hoe zij ervoor staan op de arbeidsmarkt en wat hun (toekomstige) mogelijkheden zijn, met - en zonder ontwikkeling.

De drie organisaties kwamen zo uit op een competentiepaspoort en de Jobshop. Het competentiepaspoort is een online platform waarin het mogelijk is om je ervaring (zowel vrijwillig, als werk, als privé) in te voeren, wat zich doorvertaalt naar competenties. Met deze gegevens kunnen gebruikers  zich op een volgende stap in hun carrière oriënteren, inclusief het stukje ontwikkeling dat daarbij hoort. De Jobshop moet zo volgens Van de Kraats (directeur van AWVN) een “Apple Store voor werk” worden.

Meer weten? Zie https://www.trouw.nl/home/tijd-voor-een-nieuwe-arbeidsmarkt-een-competentiepaspoort-en-de-jobshop~a0415171/

AWVN wil competentiepaspoort en Jobshop
NIEUWS 22-12-2025 || door: Pieter Molijn A+O Metalektro kiest opnieuw voor Molijn Training

A+O Metalektro heeft opnieuw voor Molijn Training gekozen om mensen werkzaam in de Metalektro sector met 100% subsidie te kunnen trainen. Dit doen we in 2026 met de A+O Ontwikkelgids Bedrijven voor organisaties die zijn aangesloten bij A+O Metalektro en medewerkers een training willen aanbieden.

BLOG 02-12-2025 || door: Denise Molijn Het belang van Oplossingsgericht en Kritisch Denken

In een tijd waarin organisaties continu worden geconfronteerd met complexe uitdagingen, van technologische disruptie tot economische onzekerheid, zijn oplossingsgericht- en kritisch denken cruciale vaardigheden voor succes. Deze vaardigheden vormen de kern van probleemoplossing, innovatie én strategische besluitvorming.

NIEUWS 08-07-2025 || door: Pieter Molijn Zomer 2025: AI versterkt leren, maar menselijk leiderschap blijft cruciaal

De zomer van 2025 laat een duidelijke verschuiving zien in hoe organisaties kijken naar leren en ontwikkelen. Artificial Intelligence (AI) is inmiddels structureel onderdeel geworden van veel werkprocessen.