A+O Metalektro kiest opnieuw voor Molijn Training
Gepubliceerd op 22-12-2025, door Pieter MolijnA+O Metalektro heeft opnieuw voor Molijn Training gekozen om mensen werkzaam in de Metalektro sector met 100% subsidie te kunnen trainen. Dit doen we in 2026 met de A+O Ontwikkelgids Bedrijven voor organisaties die zijn aangesloten bij A+O Metalektro en medewerkers een training willen aanbieden. Daarnaast is het in 2026 voor medewerkers werkzaam bij bedrijven die meedoen aan de pilot "Eigen Regie" ook mogelijk om direct zelf een training te boeken via de A+O Ontwikkelgids EIGEN REGIE.
Voorgaande jaren hebben we met veel plezier bij verschillende organisaties uit de Metalektro incompany trainingen mogen uitvoeren. Ook hebben we veel individuele deelnemers in onze open inschrijvingen op onze locaties mogen verwelkomen. We zijn dan ook erg blij en dankbaar dat we de samenwerking met A+O Metalektro in 2026 kunnen voortzetten.
Het gaat om onderstaande training:
- Persoonlijke Effectiviteit – Meer Resultaat in minder Tijd (1-daagse training)
- Persoonlijke Effectiviteit – Focus, Energie & Resultaat (3-daagse training)
- Assertiviteit - Open Communicatie & Feedback (1-daagse training)
- Mindfulness - Omgaan met Verandering, Spanning en Stress (1-daagse training)
- Stressbestendigheid - Rust in je Hoofd (2-daagse training)
Deze trainingen kunnen bij voldoende animo incompany bij een organisatie worden gegeven. In dat geval kunnen we de trainingen ook helemaal op maat maken. En ook dan worden ze volledig door A+O vergoed.
Als er in jouw organisatie interesse is in deze trainingen dan gaan we hierover graag in gesprek. Je kan ons bereiken op telefoonnummer 030-7630887, of stuur een e-mail naar advies@molijntraining.nl

Zelf
Beoordelen